MJR ZENKLAS

Ypatingojo renginio MJR KAUKYNĖS XXI½
BILIETŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS IR NUOSTATOS

Patvirtinta MJR Tarybos 2020 m. birželio 20 d.

Specialaus renginio MJR KAUKYNĖS XXI½ bilietai esti tiek elektroniniai, tiek spausdinti. Kaukynių bilietų kiekis yra ribotas iki 1000 vnt. pagal Vyriausybės nustatytas renginių lankytojų skaičiaus normas Lietuvos teritorijoje 2020 m. vasarą. Patariame lankytojams bilietus įsigyti iš anksto.


------ MJR KAUKYNIŲ BILIETAI ------

  1. MJR KAUKYNIŲ XXI½ bilietas ir E-bilietas (toliau – bilietai) suteikia teisę į visus renginius 2020 m. rugpjūčio 27-30 dienomis Dūburio ežero saloje, Zarasų raj.

  2. Lankytojai MJR KAUKYNIŲ bilietus gali įsigyti tiek fizinius (spausdintus), tiek elektroninius (E-bilietus) – jų galiojimas yra vienodas.

  3. MJR KAUKYNIŲ bilietų kaina yra viena ir nekintanti visiems bilietams. Bilieto kainą sudaro bilietas už renginio programą, infrastruktūros mokestis ir aptarnavimo išlaidos.

  4. Bilietas nuskaitomas/žymimas tik vieną kartą ir galioja tik vienam asmeniui. Pastebėjus piktnaudžiavimą, nesąžiningi asmenys privalo palikti renginį be galimybės sugrįžti.

  5. Įsigytus MJR KAUKYNIŲ bilietus draudžiama perleisti kitiems asmenims su tikslu pasipelnyti – t.y. bilietas negali būti parduotas didesne kaina, nei sumokėta jį įsigyjant iš rengėjų. Nustačius nesąžiningo perpardavimo atvejį, bilietas skelbiamas negaliojančiu.

  6. Įsigydamas MJR KAUKYNIŲ bilietą asmuo sutinka, kad jo pateiktu elektroninio pašto adresu ir telefono numeriu rengėjai gali siųsti papildomą informaciją apie renginį.

  7. Įsigytas bilietas nekeičiamas jokiu kitu bilietu ir negrąžinamas. MJR KAUKYNIŲ bilietai gali būti grąžinti tik tuo atveju, jeigu renginys neįvyksta, yra perkeliamas arba atšaukiamas – pagal organizatoriaus numatytą tvarką ir Lietuvos respublikos įstatymus.

  8. Pagrindinės bilietų naudojimo taisyklės taip pat yra pateikiamos ant pačių bilietų. Jos gali papildyti šias MJR Kaukynių bilietų nuostatas ir visais atvejais yra vienodai galiojančios.

  9. Įsigytą bilietą, kartu su renginyje gauta kontroline apyranke, jo turėtojas turi saugoti iki renginio pabaigos. Asmenys, negalintys pateikti paties bilieto ir nepažeistos apyrankės, privalo nedelsiant palikti renginio teritoriją.


------ ELEKTRONINIAI BILIETAI (E-BILIETAI) ------


  1. MJR KAUKYNIŲ E-bilieto turėtojas turi atspausdinti el. paštu gautą unikalų PDF failą ant A4 balto popieriaus lapo spalvotu arba nespalvotu spausdintuvu ir pateikti atvykęs į renginį. Prie renginio įėjimo E-bilietas bus nuskaitomas ir jo turėtojui(-ams) užsegama unikali apyrankė, kuri kartu su bilietu tampa lankytojo leidimu visam renginio laikui.

  2. Taip pat suteikiama galimybė E-bilietus pateikti telefonu ar kitu mobiliu įrenginiu. Šiuo atveju pirkėjui būtina savo telefone/įrenginyje išsaugoti originalų bilieto PDF failą. Už deramą E-bilieto atvaizdavimą ir prieinamumą tikrinimui bei telefono/įrenginio veikimą atsakingas bilieto pateikėjas.

  3. Kiekvienas MJR Kaukynių E-bilietas turi unikalų QR kodą, kuris turi likti nepažeistas.

  4. E-bilietą griežtai draudžiama kopijuoti. Bilieto (ir kodo) atvaizdai neturi būti viešinami. Tik E-bilieto turėtojas yra atsakingas už tai, kad juo nepasinaudotų kiti asmenys. E-bilieto dublikato ar bandymo pakartotinai panaudoti atveju, jis tampa negaliojantis.

  5. E-bilietas galioja (priimamas) tik tuo atveju, jeigu pateikiamas jis pats, t.y. jis negali būti pakeistas pateikiant apmokėjimo duomenis, kitus pirkimo įrodymus ar pasakojimus.


------ SPAUSDINTI BILIETAI ------


  1. Spausdintus (fizinius) MJR KAUKYNIŲ bilietus galima įsigyti festivalio rengėjų atstovybėje - parduotuvėje "Ragainė" Vilniuje. Spausdintų MJR bilietų galiojimas toks pat, kaip elektroninių.

  2. Įsigyjant spausdintus (fizinius) bilietus rengėjai pasilieka teisę taikyti aptarnavimo mokesčio dalies nuolaidas, priklausomai nuo pirkėjų pasirinkto bilietų apmokėjimo būdo ir kitų aplinkybių.


------ ŠEIMOS BILIETAI (NĖRA) ------


  1. Dėl Vyriausybės paskelbtų griežtų lankytojų skaičiaus ribojimų 2020 m. vasaros renginiams, MJR KAUKYNĖMS Šeimos bilietų nėra. Bilietą kiekvienas šeimos narys turi įsigyti atskirai. 

  2. Vaikai iki 12 metų amžiaus (imtinai) atvykę kartu su tėvais (arba globėjais) į festivalį įleidžiami nemokamai. 

  3. Viso renginio metu tėvai yra pilnai atsakingi už savo vaikus, privalo juos dėmesingai prižiūrėti.


------ NUOLAIDOS ------


  1. MJR KAUKYNIŲ bilietams nuolaidos ir atskiros kainos netaikomos - visi bilietai yra vienos kainos.---------------------------------------------------------------------------------------------------
BENDROSIOS MJR KAUKYNIŲ TAISYKLĖS
LANKYTOJAMS
---------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Įsigydamas MJR KAUKYNIŲ bilietą kiekvienas jo turėtojas įsipareigoja laikytis bendrųjų MJR renginio nuostatų, bei lankymosi viešuose renginiuose taisyklių, vadovautis sąmoningumu ir gera valia.

 2. Renginyje privaloma laikytis Vyriausybės nustatytų saugumo bei higienos reikalavimų:
  2.1. Organizatoriai turi teisę pamatuoti į renginį atvykusių lankytojų temperatūrą bei neįleisti asmenų, kurie karščiuoja arba turi pastebimų išorinių sveikatos sutrikimų. atitinkančių COVID-19 simptomus.
  2.2. Nuolatos plauti arba dezinfekuoti rankas.
  2.3. Laikytis saugaus 1 metro atstumo didesniuose renginio susibūrimuose.
  2.4. Laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.
  2.5. Rekomenduojama dėvėti apsauginę veido kaukę.

 3. Į renginio teritoriją DRAUDŽIAMA įsinešti bet kokius alkoholinius gėrimus, kvaišalus, taip pat ginklus ar kitus pavojų aplinkiniams keliančius daiktus. Akivaizdžiai girti, apkvaitę, piktavaliai ir agresyvūs asmenys yra nepageidaujami ir privalo palikti renginio teritoriją.

 4. Renginyje negalima jokia politinė propaganda, agitacija ar simbolių demonstravimas, jeigu tai nesuderinta su rengėjais atskiru abipusiai patvirtintu susitarimu.

 5. Renginys vyksta gamtiškai jautrioje vietoje, draustinio teritorijoje, kiekvienas lankytojas privalo būti apdairus ir atsakingas – neskinti ir nežaloti augalų, neteršti aplinkos, nepalikti numestos nė vienos šiukšlės, net mažiausios! Išvykdami pasiimkite viską, ką atsivežėte. Mylėkime Gamtą ir gerbkime vieni kitus!

 6. Renginyje leidžiama turėti augintinius (šunis), tačiau tik su sąlyga, kad šeimininkai juos prižiūri labai griežtai ir atsakingai. Gyvūnai neturi kelti jokio pavojaus ar nepatogumų kitiems renginio lankytojams. Šunys negali būti palaidi, privalo turėti antsnukius, neleistinas jų maudymas bendrose maudyklose. Savininkai privalo pilnai surinkti visas gyvūnų paliekamas pasekmes. Nesilaikant šių taisyklių, gyvūnų agresijos ar lankytojų skundų atveju, šeimininkai privalo nedelsiant išvesdinti augintinius iš renginio teritorijos.

 7. Renginyje fotografavimas ir filmavimas neribojamas (išskyrus atskirai pažymėtas vietas ar programos dalis), tačiau prašome gerbti lankytojų privatumą ir negadinti šventės akimirkų magijos. SVARBU: visi MJR Kaukynėse užfiksuoti ir viešai prieinami vaizdai rengėjų gali būti naudojami nekomerciniais tikslais be atskiro suderinimo su nuotraukų/vaizdų autoriais.

 8. Rengėjai neatsako už galimus renginio programos pasikeitimus, jeigu tai įvyktų dėl oro sąlygų ar kitų priežasčių, kurios nuo organizatorių nepriklauso.

 

Kaip niekad neįprastomis šių metų sąlygomis, naujų iššūkių akivaizdoje pasitikime Mėnesio Juodaragio lankytojų sąmoningumu, palaikymu ir gera valia. 2020-ųjų metų MJR KAUKYNĖS rengiamos pirmiausia vardan bendruomeninio solidarumo, kurio tikimės iš kiekvieno renginio dalyvio.

 

Visais papildomai iškylančiais klausimais dėl bilietų ar taisyklių, maloniai prašome kreiptis
el. paštu <bilietai@mjr.lt>, arba telefonu +370 520 51727

Kviečiame apsilankyti MJR buveinėje:
• “Ragainė” Vilnius – Skapo str. 3 – darbo dienomis I-V 12:00 - 19:00.
Tel. +370 678 86443 • facebook.com/dangausragaine

Renginį MJR KAUKYNĖS XXI½ organizuoja ir bilietus administruoja VŠĮ “Baltijos griaustinis” (į/k 124631480

Festivalio svetainė - www.mjr.lt

Mėnuo Juodaragis 2020 - VŠĮ Baltijos griaustinis / DANGUS