::: Juodaragyje būk saugiai :::
Covid-19 priemonės


Mieli festivalio lankytojai, artėjant KAUKYNĖMS Juodaragis nori pasisakyti apie visų mūsų saugumą renginyje.
Ką turėtumėte žinoti ir pasinešioti omenyje:

♥︎ Lietuvos vyriausybė dar kartą patvirtino leidimą renginiams atvirame ore iki 1000 žiūrovų. Taigi, Kaukynės tikrai įvyks, kaip numatyta – 100% laikiantis visų saugumo reikalavimų, bei rekomendacijų. Tam MJR komanda atsakingai pasiruošusi.

♥︎ Dūburio salos plotas yra 45 hektarai, taigi kiekvienam atvykusiam teks... net ~300 kv. metrų ploto! Įsikūrimui palapinėse plotai šiemet dideli ir patogūs.

♥︎ Kaukynių programa sudaryta taip, kad didesnių susispietimų išvengsime – net trys muzikos scenos ir dar keletas išskaidytų veiklos erdvių – daug nedidelių bendruomeninių renginukų vienu metu. Tad keikvienas gales pasirinkti pagal savo pomėgius, bei turės absoliučiai visas galimybes laikytis saugaus metro atstumo.

♥︎ Prie festivalio Vartų bus matuojama atvykstančiųjų temperatūra. Jeigu karščiuojate ar pastebite viruso simptomus – prašome į renginį nevykti.

♥︎ Saloje bus įrengtos papildomos 4 stacionarios plovyklos rankoms, su muilu ir dezinfekciniu skysčiu.

♥︎ Kaukių šiemet bus daug ir įvairiausių… O rekomenduotinas apsaugines kaukes galėsite įsigyti su MJR atributika (tuo pačiu liks atsiminimas apie šį ypatingą laikmetį...).

♥︎ Daugkartiniai gėrimų bokalai nebus keičiami – kiekvieną dalyvį prašysime atsivežti savo stiklinaitę iš praėjusių festivalių, arba įsigyti naują – ir saugoti su užsirašytu savo vardu. Bokalus lankytojai gales išsiplauti, bet negalės jų atiduoti keitimui.

♥︎ Zarasų rajone iki šio nefiksuotas NĖ VIENAS koronaviruso susirgimas (tikimės ši nuostabi statistika nesikeis ir po renginio!)

Be safe

 

SVARBIAUSIA – MŪSŲ VISŲ SĄMONINGUMAS. O pasak “Baltijos tyrimų žinyčios” Mėnesio Juodaragio lankytojai yra patys atsakingiausi ir sąmoningiausi visame sviete. Taigi, pagrįstai tikimės, kad paskutinis vasaros savaitgalis drauge su Jumis bus sveikas, saugus ir pasakiškai įspūdingas.

Iki pasimatymo Dūburio saloje!

 

Ą

 

kaukai
MJR.LT

[c] Mėnuo Juodaragis 2020

 

...

sala vietovė kaukai ir kaukės bilietai MJR Instagram MJR Instagram MJR FB Ragaine FBmjr.lt FB Event Kaukynes